Odwiedź nasz salon w Bochni !

ul. Kraszewskiego 9/2

I PIĘTRO

Aby umówić się na przymiarkę :

Telefon:

887-715-700

Adres:
 
Kraszewskiego 9/2, 32-700 Bochnia

 
Godziny otwarcia:
 
Pon-Pt: 09:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Bochnia 

ul. Kraszewskiego 9/2 - I Piętro

Salon Sukien Ślubnych La Blanka

FAQ

 

Ile wcześniej zamawiać suknie?

Najlepszym stwierdzeniem byłoby tutaj, im szybciej tym lepiej. Należy pamiętać iż na zamówienie sukni składają się dwa czynniki. Po pierwsze proces powstawania kreacji ślubnej zajmuje sporo czasu gdyż dbamy o wykonanie każdego detalu w tworzonych sukniach oraz ograniczona ilość sukien możliwych do uszycia w danym miesiącu. Suknię ślubną najlepiej zamawiać minimum 6-4 miesięcy przed planowanym dniem ślubu. Jeżeli jednak zdecydujemy się czekać do ostatniej chwili, o możliwość zamówienia, należy pytać bezpośrednio w salonie.

 

 

Jak przygotować się do przymiarki?

1. Nie stosować make-up;

2. Nie zabierać ze sobą zbyt dużo osób doradzających, gdyż każdy ma inny gust;

3. Orientacyjnie określić wysokość obcasa planowanych butów do ślubu.

Czy trzeba się wcześniej umówić?

Dbając o Państwa wygodę zalecamy aby wcześniej umówić się telefonicznie na dokładny dzień i godzinę przymiarki. Wówczas w ustalonym terminie salon oraz nasz personel będzie wyłącznie do Pań dyspozycji.

Jaką dobrać bieliznę?

Coraz śmielsze kroje i fasony sukien sprawiają iż dobór odpowiedniej bielizny wcale nie jest prostym zadaniem. Tutaj z pomocą przychodzą nam profesjonalni brafitterzy. Nasz salon współpracuje z profesjonalistami w tej dziedzinie, zajmującymi się doborem odpowiedniej bielizny ślubnej w zależności od kroju wybranej sukni. Można wybierać spośród bielizny wszywanej w suknię lub odpowiednio zamaskowanej poprzez obniżenie stanu. O szczegóły zapytaj w salonie. 

 

 

 

Kiedy dobierać dodatki ślubne?

 

Najczęstszym pojawiającym się pytaniem jest , kiedy należy zakupić buty w których wystąpi się podczas ceremonii zaślubin i wesela? Podczas zamawiania sukni ślubnej konieczne jest pobranie wszystkich potrzebnych wymiarów do stworzenia wyjątkowej kreacji, w tym wysokości obcasa. Nie znaczy to jednak że przy zamawianiu sukni konieczne jest posiadanie już obuwia ślubnego, należy jednak znać wysokość obcasa jaki będziemy chciały mieć podczas ślubu. Wybrane i zakupione buty przydadzą się natomiast już na pierwszej przymiarce sukni, która odbywa się zazwyczaj na miesiąc przed planowaną datą ceremonii. Na pierwszej przymiarce istnieje również możliwość dobrania odpowiedniej biżuterii oraz dodatków typu, bolerko czy welon oferowanych przez nasz salon.