Szukaj

Jak przygotować się do pierwszej przymiarki sukni ślubnej ?


Skoro czytasz ten wpis to wiem, że nastał kolejny cudowny moment, a mianowicie chwila wyboru sukni, w której za mniej więcej rok wypowiesz słowa przysięgi małżeńskiej.

Aby ułatwić Ci ten czas poszukiwań, przygotowaliśmy dla Ciebie, składający się z 9 punktów plan, dzięki któremu będziesz wiedziała jak przygotować się do pierwszej przymiarki sukni ślubnej. A więc zaczynajmy !


Punkt pierwszy:

Przejrzyj ofertę na stronie internetowej

Jest to szczególnie istotna i pomocna sprawa, w momencie, kiedy nie wiesz jeszcze czego konkretnie szukasz. Dzięki oglądnięciu stron kilku salonów ślubnych, w Twojej głowie na pewno pojawi się wizja wymarzonej sukni, a to pomoże w dalszych poszukiwaniach.


Punkt drugi:

Umów termin

Kiedy w Twoich myślach jest już wizja przedstawiająca Ciebie w najpiękniejszej na świecie kreacji, nadszedł czas na znalezienie jej w salonach mody ślubnej i umówienie pierwszego terminu przymiarki, abyś mogła zobaczyć, jak suknia prezentuje się w rzeczywistości. Umówienie terminu przed wizytą w salonie jest sprawą dość istotną, bo oczywiście możesz wybrać się w ciemno, ale przez to może spotkać Cię zawód z powodu iż inna osoba będzie mierzyć w tym czasie swoją suknie ślubną i ekspedientki nie będą miały czasu na udzielenie Ci odpowiedniej uwagi, przy doborze Twojej sukni. Dlatego szanuj swój czas i umów się telefonicznie na wizytę.


Punkt trzeci:

Stanowcze nie dla makijażu

Oczywiście nie mamy nic do makijażu, wręcz przeciwnie, chodzi nam jednak o to, abyś dnia przymiarki nie używała zbyt mocnego makijażu i pod żadnym pozorem szminek, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo ubrudzenia tymże śnieżnobiałej sukni ślubnej, a wtedy, za przeproszeniem klops…


Punkt czwarty:

Fryzura jak na ślub

Jeżeli masz już wizję swojej fryzury na ślub, to dobrym pomysłem będzie w dniu podobnie do tej wizji. Co za tym idzie !? Jeżeli masz w planach rozpuszczone włosy to przyjdź na przymiarkę z rozpuszczoną fryzurą, natomiast jeśli widzisz się w dniu ślubu ze spiętymi włosami, to przygotuj na przymiarkę koka lub kite. Pozwoli Ci to jeszcze dokładniej zobaczyć jak będziesz wyglądała w dniu ślubu.


Punkt piąty:

Bielizna w odpowiednim kolorze

Kolejnym ważnym aspektem jest bielizna w której udasz się do salonu mody ślubnej. Postaraj się, aby była to bielizna w kolorze cielistym lub białym, ponieważ inne kolory mogą przebijać przez suknię ślubną i mocno kontrastować, co będzie tworzyło nie najlepszy efekt i zakłócało ogólną wizję sukni.


Punkt szósty:

Ubierz się wygodnie

W trakcie podróży w poszukiwaniu upragnionej sukni ślubnej, musisz być gotowa na to, że będziesz mierzyć wiele fasonów tychże sukien. W tej sytuacji istotnym będzie posiadanie ubioru, który będziesz mogła łatwo z siebie zdjąć, jak i również łatwo założyć. Wygodny ciuch w tym dniu naprawdę usprawni Ci przymierzanie i nie będziesz się irytować przed każdą przymiarką.


Punkt siódmy:

Weź obuwie ślubne

Nie jest to aspekt konieczny, ale jeżeli posiadasz już obuwie w którym wystąpisz na weselu, to warto je wziąć ze sobą na przymiarkę. Ubierając buty o pewnym

podwyższeniu, zmienia się nasza postawa ciała, dodatkowo jeśli decydujesz się na krótszą suknię, to warto zobaczyć pełny obraz naszej weselnej kreacji, czyż nie !? Buty będą pomocne również przy ustaleniu odpowiednie długości sukni ślubnej przez ekspedientki. Jednak jeszcze raz dodam że nie jest to rzecz koniecznie potrzebna na pierwszej przymiarce i zawsze można ją zastąpić innymi butami o podobnej wysokości, lub skorzystać z obuwia znajdującego się w salonie.Punkt ósmy:

Osoby towarzyszące

W takim ważnym momencie jak wybór sukni ślubnej, na pewno przyda się wsparcie koleżanek, czy kogoś z rodziny. Pamiętaj jednak, aby wybrać takie osoby, które mają zbliżony gust do Twojego. Nie bierz również na przymiarkę więcej niż dwóch osób, bo mogę Ci zaświadczyć – To nie pomoże, a wręcz utrudni Ci wybór wymarzonej sukni ślubnej.Punkt dziewiąty:

Zadawaj pytania

Pamiętaj że w trakcie wyboru sukni ślubnej to Ty i Twoje zdanie jest najważniejsze. Suknia ma być taka, jaką sobie wymarzyłaś, ma się na Tobie prezentować wspaniale, A Ty masz się w niej czuć jak księżniczka. Nie bój się więc pytać i mówić co chciałabyś zmienić, co dodać i jakie jest Twoje wyobrażenie tej kreacji. Ekspedientki w salonie są właśnie dla Ciebie i oczekują, że przekażesz im jak mogą pomóc Ci w stworzeniu tej upragnionej sukni na Twój ślub.Stosując się do tych zaleceń, poszukiwanie sukni ślubnej powinno przebiegać bardzo sprawnie i w bezstresowej atmosferze, a znalezienie tej najwspanialszej kreacji przyniesie wiele radości, czego życzy Ci cały zespół La Blanka.

179 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dziękujemy za subskrypcję!