Szukaj

Jak wybrać idealną suknię ślubną ?
Przygotowania do ślubu idą pełną parą i w końcu nadszedł czas, abyś znalazła swoją niepowtarzalną suknię ślubną. Nie masz jeszcze sprecyzowanego, konkretnego fasonu, a salony mody ślubnej nie ułatwiają zadania wyboru tej jedynej, zalewając Cię oceanem różnorakich fasonów i stylów.


Pomożemy Ci sobie z tym problemem poradzić !


Jeśli nie wiesz jeszcze jakiej sukni dokładnie szukasz, bądź podobają Ci się różne style i nie możesz się zdecydować na jeden konkretny, to musisz wiedzieć jedną rzecz:


Suknia ślubna ma odzwierciedlać Twój charakter ! Ma wyciągnąć Twoje „ja” na wierzch ! Musi pokazać wszystkim kim jesteś ! Jeżeli nie spełni tego zadania, to możesz zostać odebrana przez gości, jako osoba udająca kogoś innego.


Abyś mogła stwierdzić, który fason sukien jest Ci najbliższy, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka typów „panny młodej”, a Twoim zadanie będzie sprawdzić, który z nich najbardziej odpowiada Twojemu wnętrzu:
Czy teraz jesteś w stanie stwierdzić do którego ze stylów pasujesz ? Jeśli tak to świetnie, możemy więc przejść do następnego punktu.

Kiedy już wiesz jaki styl Ci odpowiada, czas, abyś zrozumiała kolejną ważną rzecz:


Różne fasony sukien, pasują do różnych sylwetek, a co za tym idzie !? Musisz dookreślić jaką sylwetkę posiadasz.


Jeżeli śledzisz systematycznie naszego bloga, to na pewno wiesz już sporo na temat swojej sylwetki, jeśli jednak pojawiłaś się tu po raz pierwszy, a chciałabyś powiększyć wiedzę o swoim ciele i dobieraniu odpowiednich fasonów, to zapraszam Cię pod ten link:


https://www.wix.com/dashboard/1f15e4d0-6bb0-4d1d-9c78-4a82f69b0bad/blog/5e4be11b8d0a6a001720c929/edit


Kolejna istotna rzecz:

Nie nastawiaj się na wypatrzony w sieci model czy krój, tylko przymierzaj i oprócz świadkowej, mamy czy przyjaciółki – słuchaj sugestii fachowców z salonu. Najważniejsze, to czuć się w swojej sukni ślubnej wyjątkowo, bez oglądania się na królujące trendy czy najmodniejsze marki. Uważaj także na pułapkę, jaką mogą stać się osoby z rodziny, doradzające Ci przy wyborze sukni. Każda z tych osób ma odmienny gust od Tw